Marketing i reklama

Kalendarz trójdzielny na zamówienie od ręki

Szukasz dobrego prezentu dla swoich kontrahentów? Postaw na kalendarze trójdzielne z logo twojej firmy – to doskonały organizer, który pozwala odpowiednio zaplanować terminy spotkań, sprawdzić urlopy, czy zaznaczyć ważne daty. Skorzystaj z kalendarzy ściennych reklamowych, które możesz zamówić m.in. z dowolnym drukiem lub materiałem reklamowym.

Ścienny kalendarz trójdzielny – dlaczego warto?

Kalendarze trójdzielne to doskonały sposób, by zaplanować wszystko, co ważne. W jednym miejscu możesz sprawdzić wszystkie daty, jednocześnie oznaczając to, co ważne w miesiącu przeszłym, teraźniejszym i przyszłym. Z tego typu kalendarzem ściennym możesz łatwo zaplanować każdy miesiąc, a nawet kwartał. Każdy miesiąc umieszczony jest na oddzielnym bloczku. Uporządkowane bloki pozwalają łatwo zauważyć datę, a przy tym dodać własny komentarz. Można umieszczać na nich notatki, krótkie informacje z pomysłami, daty spotkań, czy przypomnienia.

Co jeszcze warto wiedzieć o tego typu kalendarzach reklamowych? Dzięki odpowiedniej ekspozycji dat, modele tego typu pozwalają na wykonywanie planów miesięcznych, a nawet rozplanowanie rocznych celów. Znacznie ułatwia to pracę, a także organizację zadań. Z takim kalendarzem nie sposób przegapić tego, co istotne!

Kalendarz trójdzielny na zamówienie

Kalendarze trójdzielne na zamówienie, jak sama nazwa wskazuje, mogą być wyprodukowane według specjalnego życzenia klienta i według jego preferencji.

Nasze kalendarze trójdzielne mają zrywane kartki, co pozwala łatwo zorganizować swoją pracę. To niezbędny produkt w każdej firmie, gabinecie czy biurze. Są bardzo przejrzyste, a wysoka jakość druku i produkcji zapewnia trwałość przez cały rok nawet bardzo intensywnego użytkowania. Zamów kalendarze, które sprawdzają się jako organizery firmowe czy terminarze.

W zależności od sposobu produkcji kalendarzy mogą one mieć m.in.:

  • zapis imienin,
  • numerację konkretnych dni tygodnia,
  • pogrubione informacje o świętach kościelnych i państwowych,
  • godziny wschodu i zachodu słońca w konkretnym dniu.

Kalendarz trójdzielny dla firm – sposób na prezent

Kalendarze tego typu mogą także pełnić funkcję doskonałego prezentu. Producenci szczególnie polecają je jako:

  • kalendarze firmowe,
  • kalendarze reklamowe,
  • kalendarze na zamówienie z dowolnym drukiem.

To doskonały i bardzo praktyczny produkt, który można podarować klientom lub pracownikom. Dzięki indywidualnemu przygotowaniu projektu, na kalendarzach trójdzielnych można umieścić dedykowane daty, logo firmy lub informacje kontaktowe. Kliknij po więcej – kalendarz trójdzielny    

Tego typu produkt reklamowy sprawdzi się jako prezent firmowy, podarunek podczas targów i konferencji, dodatek do zamówień, czy gadżet konkursowy.

Producent kalendarzy trójdzielnych – cennik, druk i sposób produkcji

Jeśli szukasz kalendarzy reklamowych lub firmowych – dobrze trafiłeś. Kalendarze na zamówienie wykonywane są przez producenta w różnych formatach i wymiarach. Posiadają otwory do zawieszenia na ścianie, mogą również mieć specjalne, przesuwne okienko, służące do zaznaczania dni tygodnia.

Ile kosztuje kalendarz trójdzielny? Cena kalendarza jest uzależniona od metody druku oraz sposobu produkcji. Koszt może się różnić w zależności od wymiaru kalendarza, form uszlachetniania druku, czy innych cech. Wszystko zależy od tego, jak bardzo unikatowy ma być projekt graficzny. To w końcu od tego zależy, czy produkt stanie się skutecznym kalendarzem firmowym.

Nie czekaj dłużej – postaw na sprawdzonego producenta kalendarzy dla firm. Zamów kalendarze przygotowywane specjalnie na zamówienie! Przeczytaj także o producencie kalendarzy    

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *